سرد مزاجي مردان و دلايل خستگي جنسي و بي ميلي در زن و مرد و راه هاي درمان – زمان مطالعه 3 دقيقه است.
سرد مزاجي و خستگي جنسي در 3سالگي ازدواج

” وقتي به اوايل ازدواج مان فکر مي کنم، و با حال حاضر مقايسه مي کنم از زندگي بيشتر دلسرد مي شوم.

احساس مي کنم بهترين کار اين است که خودم را مشغول کارها و تربيت فرزندان کنم و کمتر به اين مسائل فکر کنم.

همسرم و من  هردو در ماه هاي ابتدايي و حتي تا چند سال نخست نسبت به هم کشش جنسي زيادي داشتيم.

زندگي براي مان هيجان انگيز و شيرين بود.

ما از نظر جنسي براي هم انرژي مي گذاشتيم، با هم شوخي مي کرديم و همواره کنار هم بوديم.

اما حالا هر دوي ما نسبت به رابطه جنسي هيجان کمتري داريم و کمتر براي با هم بودن و روابط مان انرژي و هيجان صرف مي کنيم.

البته بارها از دوستان و اقوامم شنيده ام که اين موضوع براي آن ها نيز اتفاق افتاده و کاملا طبيعي است.

اما من دلم نمي خواهد با گفتن اين جمله ( طبيعي بودن )، از خود سلب مسئوليت کنم…

براي همين به سراغ شما آمدم تا از راهنمايي تان براي داشتن يک زندگي شيرين و پر نشاط استفاده ببرم. ”

خستگي جنسي چيست و درمان بي ميلي

جملاتي که خوانديد صحبت هاي يک خانم جوان با روان شناسش بود، موضوعي که شايد دغدغه خيلي ها باشد.

اما برخورد افراد در مقابل اين احساس و دغدغه مشترک متفاوت است، عده اي آن هيجان اوليه در ازدواج شان را در افراد جديد مي بينند، به نوعي دچار تنوع طلبي و خيانت مي شوند.

عده اي نيز خود را غرق و سرگرم کار، فرزند و اهداف مالي و تحصيلي مي کنند، در واقع سعي مي کنند با انکار مشکل خود اين شرايط را قابل تحمل سازند.

و اما هستند افرادي مانند نمونه بالا، که نه مشکل را انکار مي کنند و نه صورت مسئله را پاک، بلکه دنبال چاره جويي و راه کاري منطقي در مقابل خستگي جنسي خود و همسرشان هستند.

منبع : سرد مزاجي مردان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید و فروش و رهن و اجاره موسسه علمی آموزش سامان پایه اول مجتمع شهید محبی برنامه نویسی وب صنایع چوب سیدی مجله خلاصه کتاب و جزوه رسانه اطلاع رسانی شرکت نوین مکانیک ذوق به فردا بایندیش...